av.burakcanyaz@gmail.com
+90 538 246 10 24
ONLINE ÖDEME

HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

AVUKAT BURAK CAN YAZ
Kurucumuz avukat Burak Can Yaz Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Öğrenim süresi içinde Farabi Değişim Programı kapsamında iki eğitim dönemi Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde öğrenim görmüştür.

Mezun olduktan sonra başlatmış olduğu avukatlık stajını başarıyla tamamlayarak avukat olmaya hak kazanmış ve akabinde Çanakkale Boğaz Komutanlığı bünyesinde bir sene boyunca disiplin subayı olarak askeri ceza ve disiplin hukuku alanında çalışmalarda bulunduktan sonra kurucusu olduğu Yaz Hukuk & Danışmanlık Ofisini faaliyete geçirmiştir.

Bursa ilinde çalışmalarına devam eden Yaz Hukuk & Danışmanlık Ofisi başta ağır ceza davaları olmak üzere, askeri ceza ve disiplin hukuku, tazminat hukuku, aile hukuku, icra hukuku, iş hukuku, alanlarında faaliyet göstermektedir.

Avukat Burak Can Yaz günümüzde halen Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde, Kamu Hukuku Bölümü Yüksek Lisans programında Ceza Hukuku üzerine çalışmalar yapmaktadır.
Kurucumuz avukat Burak Can YAZ Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Öğrenim süresi içinde Farabi Değişim Programı kapsamında iki eğitim dönemi Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde öğrenim görmüştür.

Mezun olduktan sonra başlatmış olduğu avukatlık stajını başarıyla tamamlayarak avukat olmaya hak kazanmış ve akabinde Çanakkale Boğaz Komutanlığı...
Bize Ulaşın